Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zmieniamy się, by jeździć lepiej

Świat się zmienia, my też! Kolarstwo ewaluuje, nowe trendy intensywnie wkraczają w życie eliminując (częściowo) stare schematy. Staramy się dostosowywać do realiów, nie mniej z dużym sentymentem kultywujemy to, co od wielu lat, dekad stanowi sens sam w sobie - jazda w terenie, w górach, w okolicznościach dających wiele możliwości poznawczych, w miejscach przyjaznych i otwartych, wreszcie tam, gdzie w wielu aspektach i realiach można "czuć kolarską miętę" - naturalność oraz swobodę. 
 
295955446_5638129509553699_7830754945982049035_n

Głuszyca k/Wałbrzycha, pierwsza w Polsce, powstała w 2002 roku "STREFA MTB" z wyjątkowym, innowacyjnym systemem naturalnych ścieżek i tras przeznaczonych dla pasjonatów i koneserów kolarstwa górskiego. Pojawiliśmy się tu w 2004, by rok później poprowadzić po zaprojektowanych szlakach pierwszą imprezę MTB. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Kolejne lata ujawniały potencjał tej miejscówki, z niebywałym dreszczykiem emocji eksplorowaliśmy kolejne NATURALNE single, wskazywane przez lokalnych bikerów, a od lat tworzone przez przyrodę czy zwierzęta leśne. 
"One of the great things about mountain biking is that it takes you places you’d never otherwise have reason to visit" - tak swego czasu australijski zawodnik, uczestnik naszej imprezy w krótkich słowach określił sens jazdy rowerem górskim ... i tego przy nowej odsłonie MTB Trophy będziemy się trzymać! Czuwaj!
Partner Partner Partner Partner