Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Kultywujemy to, co najlepsze

Czternaście lat temu zaproponowaliśmy miłośnikom MTB zupełnie nową jakość: jedna miejscowość, 4 etapy, zminimalizowana logistyka, niepowtarzalne okoliczności przyrody i absolutnie żadnych kompromisów w kwestii tras. Dzięki Trophy wielu ludzi zmieniło swój punkt widzenia na ten sport. Pokazaliśmy wielu zawodnikom z całego świata, co do zaoferowania ma Polska w kwestii MTB. To jest formuła której trzymamy się do dziś. Będzie nam ona przyświecać także od 23 do 26 czerwca 2022, kiedy to odbędzie się kolejna, 15-ta odsłona naszego wyścigu.  
 
040EZ3A1777  

Trasy są bez wątpienia gwoździem programu Beskidy MTB Trophy. Jasne, możesz zrobić wyścig MTB dookoła bloku, pociągnąć zawodników po szutrach i asfaltach, ale czy aby na pewno do tego został stworzony rower górski? Można mieć najlepszą organizację na świecie, najsmaczniejszy catering i bufety, zakwaterowanie w najwyższym standardzie (do tych elementów oczywiście też przywiązujemy uwagę), ale bez odpowiedniej "areny" zmagań nie da się zrobić prawdziwego górskiego show. To oczywiście nasze zdanie i ktoś może uważać inaczej. Na szczęście zgadzają się z nim zawodnicy...
 
001CO5B2132

Nie chcemy pozbawiać Was zabawy jakie dają kultowe, znane z poprzednich edycji odcinki, ale niektórym z nich należą się tymczasowe "wakacje". Na ich miejsce wejdą nowe, nieodkryte i nie mniej ekscytujące fragmenty ze startem i metą każdego etapu w Szczyrku. 
 
Nie może Cię zabraknąć! Nie zwlekaj. Zapisy są otwarte
Z A P R A S Z A M Y
Partner Partner Partner Partner