Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Następna edycja ... w 2021 roku

Ograniczenia sanitarne wprowadzone w związku z pandemią Covid-19 zmusiły nas do przełożenia Beskidy MTB Trophy na 2021 rok. Była to dla nas ciężka decyzja, w głównej mierze wpłynęła na nią globalna sytuacja epidemiologiczna. Zmiana terminu rozgrywania drugiej najstarszej polskiej i jednej z uznanych w Europie imprezy etapowej niesie za sobą wiele trudnych chwil, zarówno dla uczestników, ale także dla naszej organizacji. Mamy tego świadomość, jednakże nie poddajemy się, szykujemy imprezę od nowa, by jej 14 (czternasta) edycja przeprowadzona w 2021 roku była inna/lepsza niż wszystkie pozostałe.
 
010_MTBT_II_EZ3A7480

Na przestrzeni ponad dekady impreza rok po roku ugruntowywała swoją pozycję. Cztery dni prawdziwej jazdy MTB w niezwykłych okolicznościach dla wielu uczestników stanowiło wyjątkowe wyzwanie, dla innych beskidzka etapówka była i jest zwieńczeniem wielu lat doświadczeń zdobywanych podczas startów w jednodniowych maratonach mtb.
Niezmiennie aktualnym i strategicznym elementem odróżniającym tę imprezę od kolejnych później powstałych jest jakość tras. Od lat staramy się wynajdywać wyjątkowe, wielokrotnie niedostępne dla „normalnych ludzi”, czasami tworzone od nowa leśne ścieżki, single, techniczne odcinki. Działamy wyłącznie w górach, ich eksploracja dodaje nam wciąż nowej energii. Kolarstwo MTB to jest właśnie to, co kręci nas od ponad ćwierć wieku. Przyroda, pokonywanie naturalnych trudności terenowych, ale także otoczenie, odpowiednia sceneria i właściwe towarzystwo - tego nie można podrobić. Albo to lubisz i oddajesz temu serce, albo … dla nas nie ma alternatywy, to nasze życie, pasja i nieodzowny element prawie każdego dnia.

363_EZ3A6290

Imprezom poświęcamy dużo czasu i energii, sami jeździmy, sprawdzamy i analizujemy absolutnie wszystkie elementy przyszłych zawodów. Każdy uczestnik ma 100% gwarancji, iż nasze koło przejechało po singlu, ścieżce czy technicznym zjeździe, podejście (takie też się zdarzają) umożliwiające dotarcie/połączenie z kolejnym ciekawym odcinkiem zawsze nosi ślady naszych butów. Do wyizolowania swojego DNA potrzebujemy trzech elementów: rower, pasja, góry.  
Jeśli identyfikujesz się z naszymi wartościami – bądź pewien, że ten pożyteczny „rowerowy wirus” będzie tylko wzmacniał Twój organizm. Zapraszamy na start w 2021 roku. Wszelkie zapytania dotyczące opłat, zmian pakietów startowych, dystansów, itp. prosimy o przesyłanie na adres: info@mtbtrophy.com
Partner Partner Partner Partner