Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
15 – 18.06.2017
CZAS DO STARTU:

Zapisy na 11. edycję Beskidy MTB Trophy trwają!

Zapisy na 11. edycję Beskidy MTB Trophy trwają!  W 2017 r. wyścig odbędzie się w dniach 15-18 czerwca, czyli prawie dwa tygodnie później niż to miało miejsce w tym roku. Połowa czerwca może oznaczać jeszcze lepszą pogodę, która w ostatnich latach i tak była łaskawa dla zawodników (i organizatorów:). Choć trzeba pamiętać, że jesteśmy w Beskidach, a pogoda jest tym, na co nie możemy dać 100% gwarancji. I bardzo dobrze! Aura to jeden z tych czynników, które czynią nasz wyścig niepowtarzalnym!

Tych, dla których będzie to już kolejna edycja, nie musimy specjalnie przekonywać do zapisania się, choć nie oznacza to, że w kwestiach tras czy organizacji spoczywamy na laurach. O nie! Jak zwykle mamy w swoich "zbiorach" nowe szlaki i ścieżki, których nie zawahamy się wykorzystać, by na otwarcie drugiej dekady historii Beskidy MTB Trophy przygotować jeszcze bardziej malownicze, ale i hardkorowe trasy dla fanów prawdziwej górskiej jazdy. Z pewnością nie raz przypomnimy Wam, do czego został stworzony rower górski. 

O wyścigu Beskidy MTB Trophy, najpopularniejszej polskiej etapówce MTB, nie trzeba pisać wiele. Lepiej przemówią za nas obrazy oraz to, że z roku na rok poprawiany jest rekord frekwencji, a pakiety startowe schodzą na pniu. To najlepszy "papierek lakmusowy", który mówi nam, że robimy dobrą robotę, coś co ma sens i to daje nam kopa na co najmniej kolejne 10 edycji! Nie zwlekajcie więc i...
 
Macie wątpliwości? Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz filmu z tegorocznej edycji Beskidy MTB Trophy.
 
 
035__18K0283
GALERIA Z I ETAPU
129__18K0839
GALERIA Z II ETAPU
073__O0C5807
GALERIA Z III ETAPU
050__18K1840
GALERIA Z IV ETAPU
 

Beskidy Trophy 2016 Official Promo from 8K Studio on Vimeo.