Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
20-23.06.2019
CZAS DO STARTU:

Ramses Bekkenk wygrywa trzeci etap MTB Trophy

Dzisiejszy etap poprowadzony był w dużej mierze świetnymi ścieżkami, singletrackami, obfitujący w wiele miejsc dających piękne widoki na otaczające pasma górskie po polskiej i słowackiej stronie. Jazda odcinkami od Ochodzitej przez Sołowy Wierch do Zwardonia i dalej granicznym szlakiem na Beskid Graniczny, a także nietuzinkowy odcinek singla z Przegibka na Rycerzową dostarczyły uczestnikom z pewnością wiele satysfakcji.

 

          _18K8922

 

Nie były to odcinki łatwe. W dużej mierze wymagały dobrej kondycji i nienagannej techniki, jednak chyba po to spotkaliśmy się na Beskidy MTB Trophy. Zdaniem wielu uczestników był to wzorcowy etap Trophy, tym bardziej, że dopisała pogoda i warunki na trasie.

 

          _18K8851

 

Po dwóch dniach dominacji Patryka Piaseckiego i chłopaków z JBG-2 na dzisiejszym etapie zwycięstwo open wywalczył w końcu Holender Ramses Bekkenk. Jednak finiszujący niespełna minutę za nim Piasecki przez cały dystans kontrolował sytuację.

 

          _O0C6963

 

Wciąż duża przewaga w generalce pozwala mu w miarę spokoje czekać na jutrzejszy, bardzo trudny etap na Klimczok i masyw Skrzycznego.