Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
20-23.06.2019
CZAS DO STARTU:

Ostatni etap Beskidy MTB Trophy 2013

Przed startem ostatniego etapu wszyscy spoglądali w niebo wypatrując słońca... i wreszcie pogoda dopisała! Etap zgodnie z zapowiedziami został skrócony, jednak był bardzo treściwy, ze sporą dawką stromych podjazdów.

_18K2687

O zwycięstwie Piotra Brzózki przed jego starszym bratem Adrianem wiedzieliśmy już po poprzednich dnia. Jednak sportowych emocji miała nam przynieść rywalizacja między Patrykiem Piaseckim, a Sebastianem Szraucnerem, który w klasyfikacji generalnej przed startem tracił do Patryka około 3min. W początkowych fragmentach trasy wszystko układało się podobnie jak wczoraj. Na kolejnych podjazdach zawodnicy JBG-2 odjechali od reszty stawki i w swoim, szybkim tempie podążali niezagrożenie, powiększając przewagę, w kierunku mety. Około 3 minut za nimi jechali, bacznie się pilnując Sebastian i Patryk. W końcówce Sebastian Szraucner zaatakował, jednak udało mu się odrobić tylko około 20 sekund. Dzisiejszy etap zwyciężył ponownie Piotr Brzózka, drugi był Adrian Brzózka, a trzeci - Sebastian Szraucner. Patryk Piasecki dojechał na czwartej pozycji, zapewniając sobie trzecie miejsce na podium. Zwycięstwo w generalce dla Piotra Brzózki, a drugie miejsce dla jego brata - Adriana.

_18K3272

W rywalizacji kobiet Justynie Frączek udało się dziś na fnishu pokonać zawodniczkę ze Szwecji - Ase Erlandsson. W klasyfikacji generalnej to właśnie Szwedka zajęła pierwsze miejsce przed Justyną Frączek i Hanną Verheles z Ukrainy.

_O5B5629