Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
20-23.06.2019
CZAS DO STARTU:

Beskidy MTB Trophy 2016 – święto kolarstwa górskiego

Rok 2016 będzie czymś wyjątkowym dla kolarstwa górskiego w Polsce. Beskidy MTB Trophy świętuje swoje 10 urodziny. Dziesięć lat temu zaproponowaliśmy miłosnikom MTB zupełnie nową jakość: jedna miejscowość, 4 etapy, zminimalizowana logistyka, niepowtarzalne okoliczności przyrody i absolutnie żadnych kompromisów w kwestii tras. Dzięki Trophy wielu ludzi zmieniło swój punkt widzenia na ten sport. Pokazaliśmy wielu zawodnikom z całego świata, co do zaoferowania ma Polska w kwestii MTB. To jest formuła której trzymamy się do dziś. Będziemy ona przyświecać nam także od 26 do 29 maja 2016 r., kiedy to odbędzie się kolejna odsłona naszego wyścigu.  
 
_O0C4154  

Trasy są bez wątpienia gwoździem programu Beskidy MTB Trophy. Jasne, możesz zrobić wyścig MTB dookoła bloku, pociągnąć zawodników po szutrach i asfaltach, ale czy aby na pewno do tego został stworzony rower górski? Pozwalamy sobie nie zgodzić się z taką opinią. Można mieć najlepszą organizację na świecie, najsmaczniejszy katering i bufety, zakwaterowanie w najwyższym standardzie (do tych elementów oczywiście też przywiązujemy uwagę), ale bez odpowiedniej "areny" zmagań nie da się zrobić prawdziwego górskiego show. To oczywiście nasze zdanie i ktoś uważać inaczej. Na szczęście zgadzają się z nim zawodnicy...
 
EZ3A6003_pl


Okrągłą rocznica musi oznaczać coś wyjątkowego, dlatego kompletujemy szeroki katalog nowych ścieżek, singli, a nawet myślimy o zupełnie nowym etapie. Nie chcemy pozbawiać Was zabawy jakie dają kultowe odcinki, ale niektórym z nich należą się tymczasowe "wakacje". Na ich miejsce wejdą nowe, nieodkryte i nie mniej ekscytujące fragmenty. Słowem...
 
Nie może Cię zabraknąć! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Pakiety startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Obrazy mają większą moc niż słowa, więc poświęćcie chwilę i obejrzyjcie wideo z poprzedniej edycji Beskidy MTB Trophy. Nawet jeśli widzieliście je wcześniej, to warto trochę odświeżyć swoją pamięć.  Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, by być na bieżąco z nowymi informacjami na temat Trophy 2016.
 


Póki co proszę nie sugerować się informacjami nt. tras i etapów, które są obecnie zamieszczone na stronie - na chwię obecną dotyczą one minionej edycji. Będziemy je sukcesywnie aktualizować i informować o tym fakcie.