Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
20-23.06.2019
CZAS DO STARTU:

9. Beskidy MTB Trophy – najbardziej wymagający wyścig etapowy w Centralnej Europie! Zapisy zamknięte!

4 czerwca 2015 roku zagramy prawdziwą górską operę w czterech aktach. Legendarny Beskidy MTB Trophy to bez wątpienia jeden z najbardziej wymagających wyścigów etapowych w Europie i jeden z najcięższych na całym świecie. I wcale nie chodzi tu o dystans czy pokonywane przewyższenia. W Beskidach karty rozdają dziewicze i techniczne trasy.

        mtbt2

Wraz z każdą edycją staramy się udostępniać Wam coraz większy kawałek beskidzkiego tortu, ale wciąż trzymamy się sprawdzonej reguły – wszystkie etapy kończą się i zaczynają w okolicy Istebnej. To zdecydowanie ogranicza problemy logistyczne zarówno przed jak i po wyścigu. W przyszłym roku będziemy, jak poprzednio, trzymać się maksymy „core MTB”, więc z pewnością nie zabraknie granicznych szlaków przez Czantorię, Stożek, ale także królewskich etapów poprowadzonych przez Rysiankę i Rycerzową. Z niecierpliwością będziemy też wypatrywać prognoz pogody, by widoki Tatr z wijącego się granicznego singla III etapu uprzyjemniały Wam jazdę po najlepszych odcinkach Worka Raczańskiego.

       mtbt3

Podobnie jak w zeszłym roku udostępniamy dwie wersje wyścigu. CLASSIC, dla zaprawionych w boju zawodników, 4 etapy o łącznej długości 285 km i ponad 10000 m pionowej wspinaczki. Dla mniej doświadczonych lub nieco przytłoczonych legendą Trophy przygotowaliśmy dystans MEGA. Jego uczestnicy pokonają 4 nieco krótsze etapy (każdy o długości ok. 40-50km) – łącznie 200 km i 7200m w pionie. Nie lękajcie się – Ci z Was, którzy wybiorą krótszy dystans z pewnością nie stracą szansy na wzięcie udziału w beskidzkiej ekstazie! Mniej nie znaczy gorzej – chcemy zachęcić większe grono zawodników do skosztowania beskidzkiej jazdy i zarazić ich górską zajawką bez przeciągania struny. Bez względu na wybraną opcję, Trophy to nie spacerek – każdy kto założy koszulkę Finishera będzie mógł poczuć dumę z dokonania czegoś niezwykłego.

       mtbt4

Mapy i profile wszystkich etapów są już do waszej dyspozycji na naszej stronie, podobnie jak formularz zgłoszeniowy. Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona (limit 500 uczestników)! 

Jeszcze nie jesteś zdecydowany? Sprawdź klip z zeszłorocznej imprezy:

 

                                    MTB TROPHY TRAILER 2014 on Vimeo

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę lub fanpage na Facebooku albo wyślij nam maila na info@MTBtrophy.com